" /> Hakkımızda

Hakkımızda

Sigorta Smart Hakkında

 

           Sigorta Smart, 2007 yılında kurulan İnternet Sigorta Ara. Hiz. Ltd. 15 yılı aşkın deneyimi ile bireysel ve kurumsal çözümlere odaklanır. Şirketin hayata geçirdiği online sigortacılık platformu ile kuruluşundan bugüne müşterilerine en iyi fiyat garantisi, güvenilir hizmet, 7/24 destek, hasar takip gibi konularda en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Online sigortacılık platformuyla daha geniş kitlelere aynı kaliteyi sunabilmek için Sigorta Smart markasıyla sektörde yerini almıştır.
 
           Hızla gelişen internet teknolojileriyle birlikte ülkemizde yaygınlaşan online alışveriş sistemi, detaylı analizlerle sigortacılık sektörüne uyarlanmıştır. Hızlı teklif, hasar destek, fiyat karşılaştırması gibi hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyacını en hızlı, en güvenilir şekilde karşılamak  ve en uygun hizmetle sonuca ulaşmak amaçlanmıştır.
 
           Sektörün en güvenilir sigorta şirketleriyle iş ortağı olan Sigorta Jokeri, Sağlık sigortaları, zorunlu trafik sigortaları, kasko sigortaları, konut sigortaları, ferdi kaza sigortaları ve zorunlu deprem sigortaları konusunda uzman ve dinamik ekibiyle, ihtiyaç analizi doğrultusunda en uygun sigorta paketlerini ve teminatları belirleyerek müşterilerimizin en doğru tercihi yapmaları konusunda ki hassasiyetiyle ön plana çıkmaktadır.
 
Sigorta sektöründe gündeme gelen değişiklikleri yakından takip eden ve tüketici ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı vaat eden Sigorta Smart ile siz de kazançlı çıkabilirsiniz.
 
 
En iyi çözümler, en kaliteli seçenekler ve en uygun fiyatlar sizleri bekliyor!
 

 

Bireysel Hizmetler

Trafik, Kasko, Konut, DASK, Özel Sağlık, Seyahat Sağlık, Tekne Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık ürünlerine en uygun fiyat garantisi sunuyoruz...

Kurumsal Hizmetler

İşyeri Paket, Grup Sağlık, Filo Kasko, Nakliyat ,Mesleki Sorumluluk, Siber Saldırı ve Kar kaybı sigortası gibi kurumsal ürünlere kurumsal çözümler sunuyoruz...

Haftalık Teklif Sayısı
Toplam Teklif Sayısı

Liste Başlık

  • Bireysel Hizmetler
    %
  • Kurumsal Hizmetler
    %
  • Memnuniyet
    %

Twitter Feed